Özel Ürünler

NFS Onaylı Ürünler


Hylomar


Hylomar teknik olarak gelişmiş, kalıcı plastik polyester-üretan dolgu macundur. Dolgu macunu, tüm endüstriyel yakıtlar, yağlar, su ve tuzlu su, hava, türbin ve pistonlu motor yanma ürünleri, su/glikol ve metanol harmanları, petrol ve sentetik ester bazlı yağlama yağları, dizel ve gazyağı sıvıları dahil olmak üzere çok çeşitli sıvılara ayrıca florokarbon soğutucuları karşı dayanıklıdır. Hylomar -50°C ile +250°C arasında sıcaklığa dayanıklıdır, sızdırmazlık yüzeylerini ve dişli parçaları sızdırmaz hale getirmek için kullanılabilir.

Gıda Onaylı Yağlama Spreyi


Gıda yağlama sprey özel yağlamadır. Açık renkli ve iyi tutunma özelliği vardır. Çoğu yüzeylerde kullanılır. Suya ve oksite karşı dayanıklıdır. ve özellikle Korozyona karşı iyi koruma sağlar. Gıda ve şişeleme makinelerinde, süt, soda, bira fabrikalarında et, sebze, meyve, balık makinelerinin değişik aksamlarının yağlanmasında kullanılır Tatsız ve kokusuzdur, insan sağlığına zarar vermez. Gerekmediğinde fazla yağlamayın. LMBG Gıda Yağlama Spreyi doğru kullanıldığı taktirde onaylar Almanya Nordrhein Westfalen eyaletinde denenmiştir.

Çok Fonksiyonlu Yağ H1


Gıda maddeleri endüstrisinde kullanılmak üzere çok amaçlı katkı karışımına sahip, fizyolojik olarak zararsız sentetik yağ. NSF H1 kaydı vardır. Paslanmaya ve korozyona karşı etkilidir. İyi yağlama özelliğine sahiptir. Kir , yağ ve yağ artıklarına sızar. Neme karşı en küçük kusurları bile koruyan ince yapışkan koruyucu bir film oluşturur. Su ve neme karşı dirençlidir.

Paslanmaz Bakım Spreyi


Paslanmaz metal yüzeyler için temizlik ve bakım emülsiyonu. Temizlik etkili köpük emilsiyon. Kirli ve yağlı izleri paslanmaz yüzeylerden arındırır. Özel formülü sayesinde çabuk ve etkili kullanım sağlar.

Slikon Sprey H1


Çok iyi malzeme uyumlu ve yüksek sıcaklığa dayanımlıdır. Optimal kayma ve yağlama özelliklidir. Yapışmayı ve aşınmayı önler. Hoş olmayan gıcırdama seslerini ortadan kaldırır. -60°C'den +200°C'ye kadar çok iyi sıcaklık direncine sahiptir. Renksizdir, renk değiştirmez. Özellikle kullanıcı dostu ve güvenli kullanıma uygundur. Nem iticidir, ör. donmadan önce kauçuk parçalarını korur. Çok iyi bakım ve kalıcı koruma sağlar.

Kontak Sprey - Yağsız


Kontak sprey mineral yağ bazlı organik çözücüler arasında yer alan çok yönlü bir spreydir.Elektronik kartların ve soketlerin temizlenmesinde kullanılır. Kaçak elektriği ve güç kaybını önler. Kontakların, sigortaların, kablo bağlantılarını v.b. oksidasyondan ve sülfir katmanlarından arındırır. Elektrik akımının prüzsüz gerçekleşmesini sağlar ve reçine sökücü etkiye sahiptir.

Etiket Çözücü Sprey


Metal, cam, seramik, porselen, emaye ve tüm sentetik maddelerin yüzeylerinden yapıştırıcı kalıntıları, etiketleri, reçineyi, katranı ve en inatçı kirleri çıkartır ve kalıntı bırakmadan temizler.

Multi Köpük Spreyi


Her türlü kirlenmiş ve tozlanmış hassas yüzeylerde temizleme yapar. Köpüğü sayesinde yüzeyde çizilme yapmaz. İz ve leke yapmadan derinlemesine temizlik sağlar. Tüm yüzeylerden yağ, nikotin böcek kalıntılarını ve parmak izlerini temizler. Kurumuş kirleri çözer. Yüksek verimliliği sayesinde çok ekonomiktir. Derinden nüfuz eden kirleri bile çözen, yoğun bir şekilde hareket eden temizleme köpüğüdür.

Klima Temizleyici Sprey


Taze portakal suyu kokusuna sahiptir. Hoş olmayan kokuların gelişimine karşı uzun süreli koruma sağlar. Süpürge, buharlaştırıcı üzerine püskürtmeden sonra köpürerek davranır. Klima sistemlerinin temizlenmesi ve havalandırmasında kullanılır.

Boya-Cila-Conta Çıkaracı Sprey


Boyayı, yapışkanı, contayı vb. kolaylıkla çözerken yağ, reçine, macun çözücü olarak da kullanılır. Özellikle pompalardan vb conta çıkartır. Eski cilaları çoğu yüzeyden çözer.Ahşap, metal, cam ve seramikte kullanılır. İşlemden sonra ikinci bir işlem gerektirmez Yapıştırılmış yapı malzemelerin çıkarılmasında kullanılır. Suni deri, plastik ve PVC yüzeylere uygun değildir.

Paslanmaz Bakım Sprey


Paslanmaz metal yüzeyler için temizlik ve bakım emülsiyonu. Temizlik etkili köpük emilsiyon. Kirli ve yağlı izleri paslanmaz yüzeylerden arındırır. Özel formülü sayesinde çabuk ve etkili kullanım sağlar.

LCD Temizleyici Sprey


Yüksek değerde bio-alkollerden, temizlik ve güçlendirici maddelerden ve tamamen biyolojik olarak ayrışabilen tensidlerden oluşan bir karışımdır. Özellikle kiri yok etmede güçlü bir çözüm ve koruyucudur. Yağ, Nikotini, kömür tozunu ve diğer artıkları LCD ve cep telefonu ekranlarından, monitörlerden, kablolardan, klavyelerden, yazıcılardan tarayıcılardan, fotokopi makinelerinden, çalışma masalarından, vb. temizler.

İzolasyon Verniği Sprey


Renksiz ve esnektir. UV ışınlarına ve korozyona karşı koruma sağlar. Yüzeyin üzerine koruma ve parlatma cilası olarak uygulanır. Çok iyi tutunma özelliğinin yanı sıra çabuk kurur, hava koşulları ve neme karşı elektronik kartlarda koruma amaçlı kullanılır.

Kaçak Arama Spreyi


Hava basıncı, gaz ve sıvı geçen tesisatlarda en ufak çatlakları bile kolayca ortaya çıkartır. Yanmaz özelliktedir. Alman Tesisat Birligi ve DVGW onaylıdır. Tüm yer altı, kalorifer, sıvı ve gaz boru tesisatlarında, kazanlarda, lastiklerde, armatür, fren sistemlerinde, subaplarda vs. kullanılır. Boru hatlarının, hortumların, rakorların, vanaların, lehimleme, vidalama ve kaynak bağlantılarının, basınçlı kapların, kompresörlerin vb. kontrolü için kullanılır.

Lastik ve Plastik Sprey


Lastik, plastik ve PVC yüzeyleri, kömür tozu, nikotin gibi vb kirlerden temizlemek için kullanılır. Her türlü lastik ve plastik contalarda ayrıca tampon ve oto kokpitlerinde temizlik ve bakım sağlar.

V Kayış Spreyi


V Kayışın gıcırdamasını ve kaymasını en aza indirerek esnek tutar ve ömürlerini uzatır. Kayışları ve makaraları aşınmaya karşı korurken verimini ve çekme gücünügücünü arttırıp koruma sağlar. Kayışları ve bobinleri korozyona karşı korur.Tüm PVC, kauçuk ve deriden yapılmış düz ve dairesel çalışan motor ve fan kayışlarında kullanılır.

Buz Edici Sprey


Buz edici sprey -50°C ye ulaşan hızlı ve etkili bir soğutma sağlar. Buz edici sprey yanmaz gazdan oluştuğu için yanma riski olan alanlar için de uygundur. Ürün ve enjektör tesisatında transistor ve rezistansta kullanılır. Buz edici sprey bir cihazın kapatılasının hemen ardından soğuma göstergesinin devreye girmesini sağlar. Lehim aşamalarında oluşan ısıya bağlı zararların önlenmesinde kullanıldığı gibi priz, akım depolarının en dar alanlara kolaylıkla yerleşmesine yardımcı olur.

Not


Diğer Ürünler Eklenecektir.


Kaynak Paste


İnert gaz kaynağı sırasında gaz armatüründeki ve kaynak nozulundeki kaynak sıçramalarının yanmasını önler.
• Düşük, kokusuz gaz gelişimi
• Silikon içermez
Kaynakta kullanılan nozulları korumak için örn. araç yapımında, özel yapım, çelik yapı, konteyner ve kazan inşaatı, vinç inşaatı, otomotiv ve yan sanayi ve diğer metal işleme şirketlerinde.

Winpaste


• Rafine edilmiş, yüksek kaliteli baz yağlara dayanan, polar ve kimyasal anti-LAS katkı maddeleri gibi ek takviyeler içeren bir kesme macundur.
• Yüksek kesme hızı.
• Düşük araç aşınması.
• Araçların uzun kullanım ömrü.
• Tam uygulama imkanı
• Kolay yağ arındırma
• Klorsuz ve ekonomik tüketim

Antiseize Seramik Montaj Paste


Mükemmel bir şekilde yağlayan seramik parçacıkları ile zenginleştirilmiştir çok amaçlı bir anti-blokaj ve montaj macunudır. Metal içermez. Bu nedenle doğal çevreye uyumludur. Su itici ve mükemmel yapışma özelliğine sahiptir. Korozyona karşı korur ve uzun süre iyi bir şekilde yağlar. Özenle tasarlanmış birleşimi sayesinde, ısıya ve atmosferik etkilere uzun süre maruz kalan dişli bağlantılarını korur.

Antiseize Metal Montaj Paste


Uzun süre etkili yağlayıcı ve kayganlaştırıcı etkisi olan metal toz esaslı montaj pastasıdır. Su, benzin, yağ, buhar, gaz ile bir çok asit ve çözeltilere karşı dayanıklıdır. En zor koşullarda dahi uzun süre pas, korozyon ve aşınmaya karşı koruma sağlar. Ağır metal içermez, anti tutunma özelliğe sahip, silikonsuzdur.

Antiseize Bakır Montaj Paste


Anti-Seize etkili yüksek kalitede özel yağlayıcı ve mükemmel bir ayırıcıdır. Kompozisyonu: Bakır partikül ve yüksek moleküler dirençli tam sentetik bağlayıcı madde’ den oluşur. Üstün niteliklere sahip ve çok iyi tutunma sağlayan bir kayganlaştırıcıdır. –30°C ile +1400°C ısıya ve 230 N/mm² basınca dayanıklıdır. Su, benzin, yağ, gres, gaz’ a karşı dayanıklıdır. Hareketli parçaların yoğun tempoda dahi sorunsuz çalışmasını garanti eder. Yüksek ısıdan kaynaklanan kaynamayı önler. Hava koşullarına dayanıklı, çabuk kurur.

Yüksek Isı Gresi 400°C


Ürün -25°C ile +450°C arasında sürtünmeyi önemli ölçüde azaltır. Benzer ürünlere oranla içeriğindeki molibden di sülfür muhtevası çok daha yüksektir. 600°C’ ye kadar yüksek sıcaklıkta çalışan; Sıkı ve rahat geçmelerde, Burçlar ve dişli çarklarda, Otomotiv sanayi dişli çark düzenlerinde , kaymalı ve kızak yataklarının kılavuz ve bağlantıların kuru yağlama gerektiren kızak, ray eklem ve millerde, kauçuk plastik parçalarında konik, kama maşonlu sürtünme kilitli bağlantılarda, cıvata bağlantılarında kullanılır.

Yüksek Isı Gresi 700°C


700 °C Grafitli Yüksek Isı gresi lityum sabunlu, yüksek kaliteli, yaşlanmaya dayanıklı, seçilmiş baz yağlara ve aktif bileşenlere dayanan belirgin korozyon koruması ile EP - çok amaçlı grestir. Sıcaklığa dayanıklı, suya dayanıklı, harekete dayanıklı, basınca dayanıklı, aşınma azaltıcıdır. Metal yüzeylere iyi yapışır ve iyi sızdırmazlık etkisi nedeniyle yağlama noktasını bir yağ bileziği ile korur. Aktif bileşenler, aşınmayı azaltmaya ve yük kapasitesini arttırmaya yarar.

Genel Amaçlı Rulman Gres


Lityum esaslı olup devirli çalışan hertürlü dişli ve rulmanlarda kullanılır. Basınca, suya, 180˚C ısıya dayanıklıdır.

Genel Amaçlı Rulman Gres


Silikon gres yüksek kaliteli yağlayıcı maddedir. Sertleşerek yapışma yapmaz. Silikon gres tüm hareketli parça ve mekanizmaların yağlanması için uygundur. Damlama yapmaz, uzun vadeli yağlama sağlar. Kir ve nemlenmeyi önler.

Akü Kutupbaşı Sprey


Isıya karşı dayanıklı koruma. Korozyona, hava koşullarına ve akü asidine karşı korur. Temas direncini ve voltaj düşüşünü önler. Pil ömrünü uzatır. Akü kutuplarının, kutup terminallerinin ve fiş bağlantılarının bakımı için kullanılmaktadır.

EGR Temizleyici


Emme sistemi, gaz kelebeği gövdesi, karbüratör ve rölanti valfleri için ayarlanmış en iyi temizleyicidir.Temizleme sistemindeki farklı aktif bileşenlerin birleşimi sayesinde bu parçaları temizlemek için kullanılmaktadır. Yakıt depozitleri, gresler, yağlar, reçineler ve kirlerde etkili bir şekilde çözer ve çıkarır.

Motor Çalıştırıcı Sprey


Özel formülü sayesinde soğuk kış günlerinde motorun çalışmasını kolaylaştıran bir üründür. Bütün motor tipleri için uygundur. Korozif değildir. Kimyasal atık bırakmaz.

Motor Temizleyici Sprey


Motor üzerindeki, kirleri, yağları, gres yağları ve inatçı lekeleri temizler. Motora parlak bir görünüm kazandırır ve motoru korur. Elektronik devrelere ve diğer boyalı yüzeylere zarar vermez. Motor aksamında bulunan hiçbir parçaya zarar vermez. En zor bölgelere rahatlıkla ulaşır, kolayca nüfuz eder ve temizler. Çevreye zarar vermez, ozonla dosttur. Silikon içermez. Kara, deniz ve hava araçlarının motorlarında, motosikletler, makinalar, çim biçme makinaları gibi tüm motor tiplerinde kullanıma uygundur.

Lastik Tamir Kiti Sprey


Minibüs, panelvan,kamyonet,hafif ticari araçlar, otomobil, motorsiklet , vb. Aşırı yırtıklarda kullanılmaz, tubless lastikler içindir. Tüm marka ve model otomobillerde ve jant tiplerinde,motorsiklet ve motorlar için de kullanılacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Oto Cam Yapıştırıcı


Tek komponentli, nem ile kürleşen, oto camlarının yapıştırılması için kullanılan poliüretan esaslı bir yapıştırıcıdır. Tek komponentli. Akma, yayılma yapmaz. Uygulama esnasında kanül ucunda uzama yapmaz. Soğuk uygulamalıdır. Hızlı kürleşir. Yüksek mekanik özelliklere sahiptir Yüksek modüllüdür. Yüksek ilk tutunma gücüne sahiptir ve üzeri boyanabilir.

Motor Sistem Temizleyici


Her yağ değiştirme denetimi, motor tamiratı ve yağ çamurunun her teşhisinde kullanılır. Motorun iç kısmınlarındaki kirlerin ve çamur birikimlerinin çözülmesini sağlar. Mineral ve sentetik bazlı tüm motor yağlarında kullanılır. Katalizatörlü ve turbolu; bütün benzinli ve dizelli motorlarda kullanılabilir. Solvent içermeyen aktif deterjan içeriğine sahiptir. Ürün piston segmanları bölgesindeki kompresyon kayıplarında kullanılabileceği gibi hidrolik iticinin takırtı sesi ve geciktirilmiş yağ değiştirme durumunda da uygulanabilir.

Motor Yağ Katkısı


Yakıt sistemini korozyona karşı korur. Enjeksiyon valflerinde ve yakıt miktarındaki reçine ve vernik kalıntılarını mikro alanda giderir. Enjeksiyon valflerinin hassas kontrolünü sağlar. Doğru yakıt enjeksiyonu ve nebulizasyon ile yakıt tasarrufu sağlar. Yakıt sistemini depodan yanma odasına kadar temizler. Katalizör ve lambda sensörün işlevselliğini sağlar. Temizleme etkisi tam motor testi ile tespit edilmiştir.

Dizel Enjektör Temizleyici


Enjeksiyon sistemini temizler. Dizel yakıtın hassas ince atomizasyonunu sağlar. Çivileme ve durgun rölantiyi önler. Özellikle tam yükte dumanı azaltır. Tam motor gücünü restore eder. Tüm ayarlamalar ve emisyon ölçümlerinden önce; is partikülleri, artan is oluşumunda, dizel enjeksiyon sistemindeki tüm onarımlarda ve azalmış motor gücünde kullanılır.

Benzin Enjektör Temizleyici


Yakıt sistemini korozyona karşı korur. Enjeksiyon valflerinde ve yakıt miktarındaki reçine ve vernik kalıntılarını mikro alanda giderir. Enjeksiyon valflerinin hassas kontrolünü sağlar. Doğru yakıt enjeksiyonu ve nebulizasyon ile yakıt tasarrufu sağlar. Yakıt sistemini depodan yanma odasına kadar temizler. Katalizör ve lambda sensörün işlevselliğini sağlar. Temizleme etkisi tam motor testi ile tespit edilmiştir.

Benzin Katkısı


Valfleri, kirli karbüratörleri ve tıkalı enjektörleri temizler. Güç ve performansı geri yükler. Yakıt sisteminin korozyonunu önler. Kaba rölantiyi ve motorun durgunluğunu ortadan kaldırır. Yanmayı artırır. Yakıt tüketimini azaltır. Tehlikeli egzoz gazlarının emisyonunu azaltır.

Dizel (Mazot) Katkısı


Enjektörler dahil tüm yakıt sistemini temizler. Setan sayısını artırır. Güç ve performansı geri yükler. Yanmayı artırır ve yakıt tüketimini azaltır. Yakıt sistemini korozyona karşı korur. Tehlikeli egzoz gazlarının emisyonunu azaltır. Dizel pompayı düşük sülfürlü yakıtla yağlar.

Gizli Eldiven


Silikonsuz el koruma losyonudur. Gresler, soğuma yağı, delme kesme yağları vb. tutkal, yapıştırıcı ve suda çözünen temizlik malzemelerinin temasında oluşabilrecek cilt tahrişlerini önlemede etken bir malzemedir.

El Temizleme Kremi


El temizleme kremi en inatçı kir, yağ, yağ, katran, zift, kömür öğütme tozu ve artıklardan temizler. Dermatolojik olarak güvenli maddeleri olan, alkali ve solventsiz el temizleyicisidir. İçerdiği ince zımparalar derin gözenek temizliği ve nazikce sağlar. Yüksek etkili, derinlemesine temizler, nemlendirici ,ekonomik ve biyolojik olarak parçalanabilir.

Multi Signum Likit


Çok fonksiyonlu yağ, evrensel bir temizlik Bakım ve yağlama maddesi.Temizlik, bakım, koruma, yağlama, iletişim geliştirme, su değiştirme, vb. kullanımlar için uygundur. Yağlar, lekesiz ve neredeyse görünmez. Paslı nüfuz ve nemli aşınmış bağlantıları gevşetirKalıcı gıcırtıları ortadan kaldırır. Oksidasyon ve korozyona karşı korur. Kaçağı önler Kireç çözer, temizler. Silikon içermez. Çok İşlevli yağı dolayısıyla özellikleri bir uygulamada çok geniş bir yelpazede yer alır.

Erozyon Yağı


Erozyon Yağı elektroerozyon tezgahlarında elektrot ve işlenen parça arasında üniform bir dielektrik tabakası oluşturarak, erozyona neden olan deşarjların maksimum enerjiyi üretmesini ve dolayısıyla parçanın en mükemmel şekilde işlenmesini sağlar. Küçük parçaların çok hassas ve ince işlemleri için son derece uygundur. Yüksek oksidasyon stabilitesine sahiptir.ırır. Oksidasyon ve korozyona karşı korur. Kaçağı önler Kireç çözer, temizler. Silikon içermez. Çok İşlevli yağı dolayısıyla özellikleri bir uygulamada çok geniş bir yelpazede yer alır.

Slikon Likit


Plastik ve lastik yüzeylere kalıcı koruma ve kalıplarda ayırıcı olarak kullanılır.Temizlik, bakım izolasyon ve kayganlık sağlar. Özellikle montaj işlerinde kolaylık sağar. Uygulanan malzemeleri görsel olarak güzelleştirir. Vinyl ve plastik kaplamalar ile elektrik bağlantılarını neme karşı korur. Antistatik özelliklidir.

Torç ve Kaynak Temizleme


Torç ve Kaynak Temizleme özellikle konteyner, demiryolu ve gemi yapımında kaynak yapmak için geliştirilmiş uzun vadeli bir kaynak korumasıdır. Mükemmel ayırma özelliklerine sahip, solventsiz bir anti-yapışkan maddesidir. Birkaç günlük stabil bir ayırıcı filmi oluşturur ve elektrot, nokta ve koruyucu gaz kaynakları için ideal korumadır.

Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı


Alüminyum, paslanmaz, siyah metal ve tüm çeliklerde delme, kesme ve kılavuz çekme işleminde kullanılır. İşlemlerde oluşacak olan ısıyı düşünerek takımların zarar görmesini engeller ve çok rahat bir çalışma sağlar. Kullanılan matkap ucu ve kılavuzun kullanım ömrünü uzatır.

Winol Universal Bio Reiniger


Makine, zemin, her türlü yüzey, plastik ve döşeme temizliğinde kullanılır. Kuruduktan sonra lekeye ve matlaşmaya neden olmaz. Kirin ve yağın durumuna göre 1/5 oranında seyreltilebilir. Biyobuzunur’dur ve yanıcı değildir. Asit ve fosfat yoktur. Her türlü makine ve yer temizliğinde kullanılır. Ayrıca basınçlı pompayla kullanılabilir.