Yapıştırıcılar

Metal Dolgulu Epoxy


Aşınmaya Dayanaklı Sıvı Epoxy Macun WWR


Sızdırmazlık koruması ve erozyon, korozyon ve aşınmaya maruz yüzeylerin tamiri için bir fırça ile sürülebilir. Yüksek performanslı seramik dolgulu epoxy.

Seramik Esaslı Epoxy Macun WBC


Sızdırmazlık koruması ve erozyon, korozyon ve aşınmaya maruz yüzeylerin tamiri için bir fırça ile sürülebilir.

Bronz Esaslı Epoxy Macun WBR


Bronz dolgulu epoksi, bronz ekipmanların ve parçaların korunması, tamiri ve onarımı içindir.Ürün 20˚C altındaki sıcaklıklarda uygulanmalı ve saklanmalıdır.

Aliminyum Esaslı Epoxy Macun WF2


Alüminyum dolgulu dökülebilir epoksi, kalıp yapma modellerinde, işlenebilir, delinebilir veya kademelenebilir işkence aletleri için kullanilabilir.

Inox Çelik Esaslı Epoxy Macun WST


ki komponentli epoksi yapıştırıcı olup, epoksi reçine ve merkanptan termine sertleştiriciden oluşmaktadır. Paslanmaz çelik ekipmanların tamirinde kullanılır. Paslanmaz çelik parçaların yenilenmesinde kullanılır. Metal kaplama için uygundur. Solvent, asit ve kimyasallara dayanıklıdır. Hacim kaybı ve çekme yapmaz.

Plastik/Çelik Hızlı Kuruyan Epoxy Macun WSF


Çelik dolgulu, hızlı hazırlanan epoksi macun, tamir etme ve metal yüzeylerin yapıştırılması içindir.(5 dk da hazır macun)

Sıvı/Çelik Epoxy Macun WB


Metal dolgu Epoksi B,iki komponentli sıvıepoksi yapıştırıcı olup, epoksi reçine ve merkanptan termine sertleştiriciden oluşmaktadır. Kendinden yayılan sıvı, düşük çekme ve hacim kaybı, metal cila için uygundur.

Titanyum Esaslı Epoxy Macun WTIT


Yüksek teknoloji, titanyum ile güçlendirilmiş epoksi macun, makinelerin ve hassas parçaların kritik onarımları içindir.

Islak Yüzey Tamir Epoxy Macun WUW


Metal dolgulu Epoksi WUW, iki komponentli epoksi yapıştırıcı olup, epoksi reçine ve merkanptan termine sertleştiriciden oluşmaktadır. Islak yüzeylerde ve su altı uygulamalarında tamir, yama ve yenileme işlemlerinde kullanılan benzersiz, paslanmaz ve ekzotermik epoksi yapıştırıcıdır.

Winpox Epoxy Yapıştırıcı


Otomatik kontrol ve çift şırınga sistemi ile kolay uygulanabilir. Birçok onarımda yüksek kalite ve az çaba ile anında onarım sağlar. Değişen ve kötü hava şartlarına dayanıklıdır, daha kalıcı bir hava direnci elde eder. Kullanımı kolaydır. Çok yüksek mukavemet sağlar.

Winpox


ift Komponentli WINPOX yüksek performanslı yapıştırıcılar arasında "1 numara" olarak gösterilir. Gelenksel yapıştırıcıların yetersiz kaldığı tutuşlarda Winpox kullanılır. Metal, ahşap, seramik ve tüm sert plastiklerin yapıştırılmasında kullanılır. Çeşitli malzemelerin yapıştırılmasında hızlı ve güvenilirdir. Malzeme tamamen kuruduktan sonra işlenebilir ve boynabilir.

W 206-222 Civata Sabitleyici


Düşük mukavemette civata ve vidaların montajında kullanılır. Demonte sırasında zarar görecek alüminyum, pirinç vb. gibi metallerde kullanılır. Çok kolay demonte edilebilinir.

W 223-243 Civata Sabitleyici


Dişli metal parçalar gibi somun, civata şok ve titreşimlerle gelen gevşemelere karşı korumak için uygun tek bileşenli Anaerobik üründür. Yakın ve uyumlu bir metal yüzeyler arasında hava yokluğunda kendi kendine ve hızlı bir şekilde çalışır. Korozyon, su, yağlar, hidrokarbonlar, gaz ve birçok kimyasal ajanlara çok dayanıklıdır. Vida bağlantılarını, parçaları, yatakları ve boru bağlantılarını basit, güvenli ve kalıcı bir şekilde yapıştırır, mühürler ve sabitler.

W 230-270/1 Civata Sabitleyici


Tüm metallerde titreşime maruz kalan civata ve vidaların montajında kullanılır. Motor bloğu ve pompa gövdeleri gibi kalıcı civata, vida ve saplamaların montajında kullanılır. Herhangi bir alet ile sökülemez. İstendiğinde ısıtılarak sökülebilir.

W 336-638 Rulman Kenetleyici


Genel amaçlı rulman, şaft, dişli ve kasnaklarda boşluk doldurucu ve sıkı geçme olarak kullanılır. Hızlı sertleşme, çoğu maddeye dayanıklılık, hafif yağlı parçalarda bile yüksek tutunma, düşük viskoz ile çok iyi kılcal etki sağlar. Hür türlü dişli, vidalı bağlantılarda. Sökülmelere karşı yüksek mukavemetli kenetleyicidir. Büyük çaplı vida dişlerinde kullanıma uygundur.

W 620-542 Hidrolik ve Pnömatik Sistem Boru Sızdırmazlık


Tüm hidrolik ve pnömatik sistemlerin boru bağlantılarında ve dişlilerinde kullanılır. Pompa montajları, gıda tesisleri, denizcilik ve havalı sistem montajında kullanılır. Orta / Kolay demonte edilebilinir.

W 610-511 PTFE İçerikli Boru Sızdırmazlık


Kenevir, PTFE ve katı contaları ikame eder. Parçalar birleştirildikten hemen sonra düzeltilebilir. Yüksek kaliteli sızdırmazlık sağlar. Korozyona karşı ek korumalıdır. Hava ile teması kesildiği an sertleşen tek bileşenli yapıştırıcıdır. Civatalı bağlantıları, montaj bileşeni, yatakları ve boru bağlantılarını basit, güvenli ve kalıcı bir şekilde birleştirir, contalar ve sabitler. Ayrık pimler, kilitli rondelalar ve diskler gibi geleneksel bağlantı yöntemlerinin yerini alır.

Yüzey Contalama 629-573


İki motor bloğu arasında boşluk doldurma özelliğine sahip özel bir contalama ürünüdür. Özellikle yağın olduğu bölgelerde tercih edilir. 0.3 mm’ye kadar boşluk doldurma özelliğine sahiptir. Flanş sızdırmazlık ürünüdür.

W 628-577 Boru Kenetleyici


Tüm metaller ve dişliler için genel amaçlı sızdırmazlık ürünüdür. Genellikle gaz bağlantılarında kullanılır. Özellikle doğalgaz için uygundur. Denizcilik, pompa montajı, gıda tesisatları, traktör, motor ve elektrik sanayi, trübünler, nükleer santraller, makina ve dişli işletmelerde kullanılır.

Yüzey Contalama 626-574


İki motor bloğu arasında boşluk doldurma özelliğine sahip özel bir contalama ürünüdür. Özellikle yağın olduğu bölgelerde tercih edilir. 0.5 mm’ye kadar boşluk doldurma özelliğine sahiptir. Flanş sızdırmazlık ürünüdür.

WS 44 Hızlı Yapıştırıcı


Çok hızlı, kılcal tutumu olan hızlı yapıştırıcıdır. İçermez: Aminler, benzen, benzoil peroksit, biyositler, bisfenol DEHP, yer fıstığı yağı, halojen, lateks nanopartiküller, kalıcı, perluorierte yüzey aktif maddeler, PFOA PFOX, fitalatlar, Silikon.

WS Aktivatör


Parçaların temizler, yağları temizler ve WS yapıştırıcılarının gücünü artırır. El mukavemet, WS yapıştırıcısına ve ayrıca parçalar ile oda sıcaklığı arasındaki boşluğa bağlı olarak 1-4 saniyede elde edilir. Tipik uygulamalar, dar parçalar arasında hızlı bir sabitleme gerektiğinde, metal, cam, plastik vb. gibi farklı malzemelerin sabitlenmesidir.

WS Spezial Klebstoff


Kauçuk, plastik, çelik ve metallerin yapıştırılması için kullanılır. Düşük viskoziteli. Bağlanacak parçalar temiz, yağ ve gres içermemelidir.

MDF Hızlı Yapıştırıcı Kit


İki komponentli hızlı kürleşen aerosol tipi bir yapıştırıcıdır. Metal, ahşap, plastik gibi bir çok yüzeye uyumlu şekilde yapışır. Hızlı kürleşir. Güçlü bir yapıştırma sağlar. Kolay bir şekilde uygulanır. Bütün yüzeyler ile uyumlu yapışma sağlar. (Pürüzlü yüzeyler dahil)

Sıvı Conta 70 ml - Kırmızı


Yağlara, greslere, yakıtlara, suya, petrole, havaya anti-frize vb. pek çok kimyasala karşı dayanıklıdır. Kalıcı bir contalama ürünüdür. -50°C ile 260°C arası ısıya dayanıklıdır. Kısa süreli 300°C ısıya dayanıklıdır.

Otomatik Kartuş Sıvı Conta


Asetat bazlı elastik tek bileşenli sıvı contadır. Kullanılan malzemelere çok iyi yapışma özelliği ile yüksek ve kalıcı elastik bir conta oluşturur. Contalama değişen hava koşullarına, UV ışınlarına, sıcak su, yağ ve gres vb. etkilere dayanıklıdır.-65°C ile 250°C (kısa süreli +300°C) arasındaki derecelere dayanıklıdır.

Unıversal Silikon


Genel amaçlı ve tek komponentli (asetik kürleşme), geniş kullanım alanına sahip silikon bazlı sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir. Kürleştikten sonra sürekli elastik kalır. Gözeneksiz yüzeylere mükemmel yapışma sağlar. Çatlamaz, sararma yapmaz. Düşük sıcaklıklarda niteliklerini kaybetmez.

RTV Yüksek Isı Silikon


Yüksek ısı direnci gerektiren yerlerde birleştirme ve sızdırmazlık için kullanılır. Cam, emaye, fayans, sırlı seramik ve pürüzsüz metallere çok iyi yapışır. Özellikle fırın ve mikrodalga pencereler, sıcak plakaların etrafında, ısıtma kanalları, bacaları, şömine ısı ekranlarında birleştirme ve sızdırmazlık için uygundur. %100 silikon polymer. Süper elastikiyet. Solventsiz. Neme karşı dirençli UV ışınlarına dayanıklıdır.

Nötr Silikon


Tek komponentli kolay uygulanabilen, alkoksi bazlı nötr silikondur. Yapıların içindeki ve dışındaki uygulamalar için geliştirilmiştir. Cam, doğrama, metal, fayans, PVC ve çalışan yapı elemanlrının dolgu ve yapıştırılmalarında kullanılır. Düşük modüllü, yüksek elastikiyetlidir. Birçok çeşit yüzeye primersiz iyi yapışma gösterir. Metal korozyonuna neden olmaz. Ozona, UV ışınlarına ve sınır sıcaklıklara dayanıklıdır.

Şeffaf Kristal Yapıştırıcı


Tek komponentli, nemle kürleşen, yüksek performanslı bir sızdırmazlık malzemesidir. Metal, alüminyum, cam, plastik, ahşap ve beton malzemelerin birbirleri ile montajına ve yapıştırılmasına uygundur.( PMMA ve polikarbonat tipi malzemelerin kullanımında tavsiye edilmez. PE, PP, PTFE (Teflon®), silikon ve bitum yüzeylere yapışmaz.) Kolay uygulanır. Solvent ve izosiyanat içermez. UV, hava ve yaşlanmaya karşı direnci mükemmel. Her çeşit boya ile boyanabilir. (Su bazlı boyalar dahil.)

Hızlı Montoj Yapıştırıcı


Tek komponentli, nem ile 5 saniye içinde yüzeykuruması başlayan, yüksek mukavemetli hibrit bazlı mastiktir. Montaj yapıştırıcılar arasında en kuvvetli olanı, ayrıca çevre ve insan sağlığına zarar vermeyenidir. Solvent ve izolasiyanat içermez. UV, hava ve yaşlanmaya karşı direnci mükemmeldir. Her çeşit boya ile boyanabilir (Su bazlı boyalarda dahil). Metal, alüminyum, cam, plastik, ahşap, beton, korniş, kompozit paneller, banyo aksesuarları gibi malzemeleri yapıştırmak 330 kg/m2’ye kadar ağırlık taşımak için uygundur.

Yapıştırıcı Sızdırmaz


Yapıştırıcı sızdırmaz tek komponent poliüreten esaslı güçlü yapiştırıcı ve dolgu malzemesidir. Hava nemi ile kurur. Kullanım Alanları: Primersiz olarak cam porselen, alüminyum, çelik, PVC, ahşap beton gibi malzemelerde kullanılır. Oto kaporta birleşim yerleri, Karavan konteyner eklek yerleri, Gemi konstrüksiyonları, Parlak yüzeylerde zımpara vurulması tavsiye edilir.